Bleach RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sláva ti Tsukiko :-*

2 posters

Goto down

Sláva ti Tsukiko :-* Empty Sláva ti Tsukiko :-*

Příspěvek pro Shizuka Kuchiki Mon Oct 10, 2011 3:51 pm

Tímto chci a pevně doufám, že nejen za sebe, poděkovat své o něco málo mladší sestřičce za její skvělou práci. Spočívá v tom, že si dala tu námahu, aby tohle fórum dostalo nový kabát. Obdivuji její talent, jenž spočívá v tom, že z každého obrázku dokáže udělat náramný skvost! Určitě ji to dalo hodně práce něco takového vytvořit a najít na fórku rubriku nebo jak se tomu říká, aby mohla změnit design (což jen pro informaci ji trvalo hodně dlouho a dokonce se ptala i mě, takovýho laika! xD, ale PŠŠŠT! tohle je jen mezi námi, tohle se nesmí dozvědět, takže segra závorku přeskoč! xD xD).

A já jdu tedy pokračovat. Už jsem zde zmínila, že z každého obrázku dokáže vykouzlit skvost. Je to prostě pohlazení po duši a pevně věřím, že se to líbí všem návštěvníkům tohoto fóra. (ale mě se to bude líbit vždycky nejvíc Razz). Prostě ji stačí jeden obrázek a její vlastní představivost (kéž bych měla její fantazii), aby už věděla, jak to bude vypadat. Pak přidá jen několik efektu, nějaký další obrázek (aby tam chudák nebyl sám xD) a tralala za pár minut má hotovo!

Takže to teď shrnu. Děkuji ti má Drahá Sestřičko, za nový „kabát“ tohoto fórka. Doufám a budu odhodlaně věřit, že tohle fórum se rozjede a nenecháme ho „umřít“!!!
Toť asi vše, co jsem chtěla říci.


P. S.: Teď jsem ráda, že jsem na jiném intru než je moje „maličká“ sestřička xD, ale už vidím, jak dostanu v autobusu, až pojedeme domů. Donutí mě vykopat si vlastní hrobeček a pak mě se zuřivou radostí zahrabe xD xD



Naposledy upravil Shizuka Kuchiki dne Mon Oct 10, 2011 4:13 pm, celkově upraveno 1 krát
Shizuka Kuchiki
Shizuka Kuchiki
Kapitán 6. Divize
Kapitán 6. Divize

Poèet pøíspìvkù : 1147
Join date : 30. 07. 11
Age : 31

Schopnosti
Reiatsu:
Sláva ti Tsukiko :-* Left_bar_bleue65/100Sláva ti Tsukiko :-* Empty_bar_bleue  (65/100)
Taijutsu:
Sláva ti Tsukiko :-* Left_bar_bleue70/100Sláva ti Tsukiko :-* Empty_bar_bleue  (70/100)
Kido/Cero útoky:
Sláva ti Tsukiko :-* Left_bar_bleue80/100Sláva ti Tsukiko :-* Empty_bar_bleue  (80/100)

Návrat nahoru Goto down

Sláva ti Tsukiko :-* Empty Re: Sláva ti Tsukiko :-*

Příspěvek pro Flippy Mon Oct 10, 2011 3:57 pm

Ja ale súúhlasím fakt je to peknéé ^^ ale Shiz povedala všetko za mňa Very Happy
Flippy
Flippy
Espada 4

Poèet pøíspìvkù : 294
Join date : 15. 08. 11

Schopnosti
Reiatsu:
Sláva ti Tsukiko :-* Left_bar_bleue65/100Sláva ti Tsukiko :-* Empty_bar_bleue  (65/100)
Taijutsu:
Sláva ti Tsukiko :-* Left_bar_bleue65/100Sláva ti Tsukiko :-* Empty_bar_bleue  (65/100)
Kido/Cero útoky:
Sláva ti Tsukiko :-* Left_bar_bleue100/100Sláva ti Tsukiko :-* Empty_bar_bleue  (100/100)

Návrat nahoru Goto down

Sláva ti Tsukiko :-* Empty Re: Sláva ti Tsukiko :-*

Příspěvek pro Shizuka Kuchiki Mon Oct 10, 2011 4:02 pm

Ďakujem. Jsem ráda, že jsem mluvčí i za tebe Smile
Shizuka Kuchiki
Shizuka Kuchiki
Kapitán 6. Divize
Kapitán 6. Divize

Poèet pøíspìvkù : 1147
Join date : 30. 07. 11
Age : 31

Schopnosti
Reiatsu:
Sláva ti Tsukiko :-* Left_bar_bleue65/100Sláva ti Tsukiko :-* Empty_bar_bleue  (65/100)
Taijutsu:
Sláva ti Tsukiko :-* Left_bar_bleue70/100Sláva ti Tsukiko :-* Empty_bar_bleue  (70/100)
Kido/Cero útoky:
Sláva ti Tsukiko :-* Left_bar_bleue80/100Sláva ti Tsukiko :-* Empty_bar_bleue  (80/100)

Návrat nahoru Goto down

Sláva ti Tsukiko :-* Empty Re: Sláva ti Tsukiko :-*

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru